Nepadne vám žiadna podprsenka? Dôvodom je s najväčšou pravdepodobnosťou jej nesprávna veľkosť. Príďte k nám a personál predajne vám poradí s výberom vašej veľkosti. Podľa štatistík až 86% žien nosí nesprávnu veľkosť podprsenky!!!

S pribúdajúcim vekom, so zvyšujúcou alebo znižujúcou sa telesnou hmotnosťou, sa tiež mení veľkosť vašej spodnej bielizne. Väčšina žien nosí nesprávnu veľkosť podprsenky tak dlho, že už zabudli, že podprsenka môže byť tiež pohodlná!

Urobte svojmu telu láskavosť a zistite správnu veľkosť svojej spodnej bielizne hneď teraz s použitím našej veľkostnej kalkulačky.

Najprv si správne odmerajte príslušné miery a následne pomocou našej kalkulačky zistite vašu veľkosť. Pre získanie správnych mier použite pevný nenaťahujúci sa textilný meter!

Ak si nie ste istá, či ste správne odmerali svoje miery, neváhajte a príďte sa poradiť do našej predajne L&M UNDERWEAR, kde Vám ochotne pomôžeme s určením správnej veľkosti.


Z našich skúseností vyplýva, že:

Nenoste staré podprsenky, ktoré vám nesedia. Kupujte si nové podprsenky každý rok. Nič iné totiž nedodá vašej postave viac ženskosti a vám štýl, ako správne zvolená veľkosť kvalitnej spodnej bielizne.