Farba spodnej bielizne určuje váš charakter :-)

Neviete, aké charakterové vlastnosti má vaša vyvolená? Alebo ak ste žena, chcete vedieť, čo o vás prezrádza farba vašej spodnej bielizne? Prečítajte si nasledujúce charakteristiky, možno vám prezradia veľa!
Čierna - Ak žena dáva prednosť čiernej je, v prvom rade praktická. Rada sa tiež do čiernej oblieka. A navyše čierna farba vyzerá vždy čisto. Ženy, ktoré majú rady čiernu, sú odvážne a silné. Sú veľmi ambiciózne a rozvážne. Vo vzťahoch s mužmi sú kreatívne a rady dominujú. Niekedy ale tiež potrebujú mať pocit nežnosti.
Biela - Biela je ďalšia obľúbená farba spodnej bielizne. Niekedy nosia ženy bielu len preto, aby zvýraznila jej prirodzenú krásu. Bielu farbu reprezentuje sebavedomie. Je presvedčená, že spodná bielizeň nie je jediná vec, ktorá ju robí príťažlivou. Je pokojná a vážna. Má rada pohodlie a nehu. Vždy plní svoje sľuby a nikdy hovorí lži.
Modrá - Modrá farba naznačuje kreatívnosť. Ak sa jej páči modrá je pasívna a málo iniciatívna. Sú to ale pekné a milé ženy. Je im blízka mystika.
Žltá - Žltá farba patrí k milujúcej, veselej a nezodpovednej osobe. Buďte opatrní, môže byť neverná bez výčitiek svedomia.
Zelená - Ak sa jej páči zelena bude len ťažko niekoho milovať. Obľubuje byť stále sama. Príde za vami len vtedy ak bude niečo potrebovať.
Červená - Červená je farba diabla. Ak sa jej páči, je bláznivá, akčná, plná života, silná a ambiciózna. Vždy je pripravená riešiť akúkoľvek situáciu od autonehody až po požiar. Veľmi často sú z nich dobré podnikateľky.
Karmínová - Karmínová farba spodnej bielizne hovorí, že jej majiteľka je temperamentná, ale infantilná.

späť na obsah