Všetko o pančuchách [2]

Druhy pančúch, farby a kvalita

Samodržiace pančuchy

Siahajú do polovice stehien, pričom sú v potrebnej polohe fixované tenkým pásom silikónovej gumy, niekedy aj len elastickými vlastnosťami samotného materiálu pančúch. Hodia sa pre nosenie k šatám a sukniam s dĺžkou pod kolená. Najčastejšie sú ponúkané v bielej, čiernej alebo telovej farbe.

Pančuchy pre podväzkový pás (s čipkou)

Pančuchy pre podväzkový pás sú v hornej časti lemované čipkou. Čipka je pridaná ako estetický prvok a je väčšinou vyrobená z mäkkej elastickej tkaniny. Čipkovaný okraj môže byť hladký alebo vrúbkovaný. V potrebnej polohe sú fixované podväzkovým pásom. Sú vždy vhodným doplnkom k spodnej bielizni.

Nepriehľadné pančuchy

Nepriehľadné pančuchy sú vyrobené z tkaniny cez ktorú nepresvitá vaša pokožka. V ponuke sú buď jednofarebné alebo s potlačou. Aj s neprehľadnými pančuchami môžete „pokaziť“ svoj vzhľad. Mali by ste sa vyhýbať kombinácií jednoduchej sukne a príliš vzorovaných pančúch.

„Neviditeľné“ pančuchy

„Neviditeľné“ pančuchy sú veľmi tenké, na nohách ich nie je takmer vôbec vidieť, pričom im dodávajú hladkosť. Sú vhodné pre elimináciu drobných estetických chýb a tiež pre svoju malú hrúbku aj v letnom období. Vyrábajú sa v hrúbkach od 6 do 15 DEN.

1  2  3                 späť na obsah