Historický vývoj dámskej podprsenky [3]

1977
S rastúcou popularitou jogingu a ďalších športov, sa potreba vývoja športových podprseniek stávala čoraz aktuálnejšia. Lisa Lindahl, Polly Smith a Hindi Mille predstavili prvú športovú podprsenku v divadle Royall Tyler na Univerzite vo Vermonte.
súčasnosť
Podprsenky už dávno nie sú len prostriedok pre formovanie a podporu pŕs, ale čoraz viac sa z nich stáva aj vkusný módny doplnok. Návrhári začali s produkciou rôznych tvarov a strihov, aby umožnili ženám nosiť podprsenky aj k šatám s veľkým výstrihom na chrbte, vpredu, bez ramien a umožnili ich prispôsobiť akýmkoľvek požiadavkám žien.

Hoci sa móda bude uberať rôznymi smermi zdá sa, že trendy vývoja podprseniek sa nateraz nebudú nejaký čas výrazne meniť. Podprsenky už majú za sebou dlhú cestu, ktorú museli prejsť od korzetov z ocele a veľrybích kosti v staroveku, až k ich modernej podobe v súčasnosti.
budúcnosť
Módne trendy sa budú meniť aj naďalej, plastická chirurgia bude neustále napredovať, vznik nových technológií sa stal súčasťou našej doby, to všetko dáva predpoklad, že vývoj podprseniek sa nezastaví a má pred sebou ešte dlhú cestu.

Milé dámy, vaša obľúbená predajňa so spodnou bielizňou L&M UNDERWEAR bude určite pri tom! Tešíme sa spolu s vami na všetky novinky, ktoré budú u nás v predaji vždy hneď, ako sa objavia na trhu, aby ste mohli byť aj vy súčasťou všetkých nových trendov.

1  2  3                  späť na obsah