Obchodné značky výrobkov, ktoré sú alebo boli v našej ponuke [1]

Spoločnosť Lüks Belinay Underwear vyrába spodnú bielizeň od roku 1994 pod obchodnou značkou BENAY TEKSTİL, ktorá bola v roku 1998 premenovaná na Belinay®. Značka ponúka vysoko kvalitnú a pohodlnú bielizeň za priaznivé ceny. Jej ambíciou je stať sa jednou z najvýznamnejších spoločností na svete v tomto odvetví.
Spoločnosť FAP spa, ktorá vlastní obchodnú značku Bellissima® bola založená v roku 1958. Rozprestiera na ploche 40.000 metrov štvorcových a zamestnáva viac ako 300 zamestnancov. Spoločnosť ponúka štýlovú taliansku spodnú bezšvovú bielizeň, plážové oblečenie a pančuchový tovar pod značkou Bellissima od roku 2002.
Fila® je jedna z najväčších svetových spoločnosti zaoberajúca sa predovšetkým výrobou športového oblečenia, ale aj spodnej bielizne. Spoločnosť bola založená v roku 1911 v Taliansku. Až do 70-tých rokov 20. storočia, kedy spoločnosť začala vyrábať športové oblečenie, jej primárnym výrobným artiklom bola spodná bielizeň. Značku Fila, ako aj jej všetky dcérske spoločnosti, boli v roku 2007 prevzaté kórejskou spoločnosťou Fila SBI Kórei, pričom sa z nej stala najväčšia juhokórejská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou športového oblečenia a obuvi. V roku 2009 spoločnosť ANTA Sport získala oprávnenie na používanie značky v Číne. V súčasnosti na spoločnosť Fila svoje pobočky v 11 krajinách po celom svete.
Obchodná značka FORMeasy® bola založená v roku 2004, pričom v jej produkcií je výlučne formujúca a sťahujúca bielizeň. Značka ponúka 25 rôznych modelov určených pre rôzne časti tela. Všetky fázy výrobného procesu týchto výrobkov, od návrhu až po kontrolu kvality, sú dôsledne monitorované pre dosiahnutie najlepších štandardov kvality, čo značke FORMeasy umožnilo prepracovať sa na jedného z lídrov v tomto odvetví.
Poľská firma FERAX je majiteľom obchodnej značky Gatta®. Jej počiatky siahajú do roku 1993, kedy začala svoju obchodnú činnosť. V súčasnosti značka Gatta zaujíma popredné miesto vo výrobe pančuchového tovaru a spodnej bielizne, ktoré sú vyrábané v jednom z najväčších a najmodernejších závodov v Európe. Potvrdením dôvery a najvyššej kvality je už šesťnásobný zisk Zlatého vavrínu konzumenta (Złotego Lauru Konsumenta), ktorý je udeľovaný výrobkom, ktoré vybrali samotní spotrebitelia.
Pod značkou Gatta Active® vyrába firma FERAX kvalitnú bielizeň pre aktívny pohyb a šport. V jej ponuke nájdete najmä termobielizeň, športové odevy a doplnky. (pozrite tiež zn. Gatta vyššie)
Pod značkou Guard® vyrába spoločnosť Triola od r. 2011 pánske plavky. Bližšie informácie o zn. Triola nájdete tiež na tejto stránke.
V roku 1981 bratia Paul a Maurice Marciano otvorili pod značkou GUESS® svoju prvú predajňu v luxusnej štvrti Beverly Hills v Los Angeles. Ich modely si čoskoro vyslúžili uznanie a stali obľúbenými medzi milovníkmi luxusných módnych značiek. Pod značkou GUESS sa okrem spodnej bielizne vyrába široký sortiment oblečenia vrátane detského textilu, módne doplnky, okuliare, parfumy, náramkové hodinky a bytové doplnky. V roku 2011 značka GUESS oslávila už svoje 30-té výročie.
Pod značkou Charme® vyrába spoločnosť Triola od r. 2005 dámsku spodnú bielizeň, ktorú charakterizujú zmyselné čipky a vyšívané tyly pre zvýraznenie elegancie, šarmu a krásy ženy. Bližšie informácie o zn. Triola nájdete tiež na tejto stránke.
Spoločnosť Jolidon® bola založená v roku 1993 v Rumunsku. V súčasnosti je jedným z hlavných hráčov na medzinárodnom trhu spodnej bielizne a plaviek. Výrobky tejto spoločnosti sú vyvážané do celej Európy, Spojených štátov, Kanady, Japonska, Južnej Afriky, Libanonu a Izraelu.
Poľská obchodná značka Key® vznikla v roku 1991, kedy predstavila svoju prvú dámsku kolekciu spodnej bielizne. V súčasnosti značka Key ponúka okrem dámskej, aj pánsku a detskú spodnú bielizeň tej najvyššej kvality.
Leilieve® je talianska spoločnosť, založená v roku 1961 slávnym talianskym dizajnérom Manicardim, návrhárom dámskej a pánskej spodnej bielizne. Značka Leilieve bola od začiatku považovaná za symbol spoľahlivosti, moderného dizajnu, perfektného strihu, vysokej kvality a prijateľných cien. Spoločnosť využíva tie najlepšie textilné materiály, špeciálne určené pre citlivú pleť a príjemný pocit pri styku s pokožkou. Značka Leilieve vytvára príjemnú siluetu a zdôrazňuje všetky prednosti ženskej postavy v kombinácii s pohodlím, dokonalým strihom a štýlom.
Pod značkou LikeYOU® vyrába spoločnosť Triola od r. 2013 kolekciu dámskej spodnej bielizne určenú ženám s útlejším hrudníkom (už od 65 cm) a veľkými plnými prsiami s veľkosťou košíkov od D do J. Modely tejto značky obsahujú radu funkčných prvkov ako sú:
  • pevný a nemenný obvod, čo je dôležité pre fixáciu veľkého poprsia
  • funkčné ramienka so zníženou elasticitou
  • znížený stredový prvok, ktorý nezasahuje do hlbokých výstrihov
  • pohyblivé samo-nastaviteľné kostice, ktoré sa dokonale prispôsobia vaším potrebám
Bližšie informácie o zn. Triola nájdete tiež na tejto stránke.
Lilly® od ERRECI Corsetteria predstavuje dokonalé zladenie klasických a štylistických línií ako aj technologických inovácií pri výrobe spodnej bielizne. Lilly Italia bola založená v roku 1981, pričom v súčasnosti vyrába ročne viac ako tri milióny kusov bielizne.
Spoločnosť Lormar® bola založená v r. 1971 v Taliansku. Za relatívne krátku dobu si svojimi výrobkami získala uznanie popredné postavenie v talianskom módnom priemysle. Po akvizícií značkou Pielle sa v r. 2008 stala súčasťou skupiny s približne 800 internými a externými zamestnancami, s ročnou produkciou viac ako 8 miliónov kusov bielizne vyrábaných v priestoroch na rozlohe 14.000 metrov štvorcových.

1  2                  späť na obsah